Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı Kütahya’dan galibiyetle döndü - Diyar Haber DiyarhaberDiyar Haber Diyarhaber

25 Şubat 2021 - 05:52

Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı Kütahya’dan galibiyetle döndü

TURGUTLU BELEDİYESPOR ERKEK VOLEYBOL TAKIMI, OYNADIĞI SON MAÇTA RAKİBİ SİMAV ŞEREF KOLEJİNİ 3-1 YENEREK SEKİZİNCİ GALİBİYETİNİ ELDE ETTİ.

Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı Kütahya’dan galibiyetle döndü
Son Güncelleme :

07 Ocak 2021 - 15:15

16 Haber

Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, oynadığı son maçta rakibi Simav Şeref Kolejini 3-1 yenerek sekizinci galibiyetini elde etti.

Bu yıl Voleybol Erkekler 2. Liginde Turgutlu’yu temsil eden Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, sezonun on ikinci maçında Kütahya takımı olan Simav Şeref Koleji ile karşı karşıya geldi. Kütahya’da oynanan maçta Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, 21 – 25, 25 – 16, 24 – 26, 22 – 25’lik skorlarla rakibini mağlup etmeyi başardı. Sezon boyunca oynadığı 12 maçta 8 galibiyet elde eden Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, ligin 3’üncü sırasında yer alıyor.

Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımının son maçıyla ilgili açıklama yapan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Turgutlu Belediyespor As Başkanı Fırat Honaz, “Erkek Voleybol Takımımız on ikinci maçında rakibini 3-1 yenerek Turgutlumuz’a bir kez daha galibiyet sevinci yaşattı. Erkek Voleybol Takımımızın sezonu en başarılı şekilde tamamlayacağına inanıyoruz. Bundan sonraki maçlar için oyuncularımız ve teknik ekibimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: