Adem Ljajic ve Gökhan Töre, Rizespor maçı kadrosunda - Diyar Haber DiyarhaberDiyar Haber Diyarhaber

28 Şubat 2021 - 22:05

Adem Ljajic ve Gökhan Töre, Rizespor maçı kadrosunda

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SON 16 TURU’NDA YARIN ÇAYKUR RİZESPOR’U KONUK EDECEK OLAN BEŞİKTAŞ’TA MAÇ KADROSU BELLİ OLDU. ADEM LJAJİC VE GÖKHAN TÖRE, UZUN BİR ARANIN ARDINDAN KADROYA DAHİL EDİLDİ.

Adem Ljajic ve Gökhan Töre, Rizespor maçı kadrosunda
Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 14:35

17 Haber

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu’nda yarın Çaykur Rizespor’u konuk edecek olan Beşiktaş’ta maç kadrosu belli oldu. Adem Ljajic ve Gökhan Töre, uzun bir aranın ardından kadroya dahil edildi.

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu’nda yarın Çaykur Rizespor’u konuk edecek olan Beşiktaş’ın maç kadrosu belli oldu. Uzun süredir sakatlıkları nedeniyle takımdan ayrı kalan ve son dönemde takımla birlikte antrenmanlarda yer alan Adem Ljajic ve Gökhan Töre, yarın oynanacak karşılaşmanın kadrosuna dahil edildi. Geçtiğimiz hafta içi oynanan Rizespor maçında sakatlandığı için Hatay deplasmanına götürülmeyen Mensah da kadroda yer aldı. Erdoğan Kaya, Valentin Rosier, Kartal Kayra Yılmaz ve Atakan Üner kadroya dahil edilmen isimler oldu. Beşiktaş’ın Çaykur Rizespor maçı için oluşturduğu kadro şu şekilde:

Ersin Destanoğlu, Utku Yuvakuran, Francisco Montero, N’Sakala, Welinton, Vida, Rıdvan Yılmaz, Serdar Saatçı, Josef de Souza, Oğuzhan, Atiba, Necip, Dorukhan, Adem Ljajic, Mensah, N’Koudou, Güven, Aboubakar, Ghezzal, Jadin Hasic, Gökhan Töre.

%d blogcu bunu beğendi: