AK Parti’li vekiller yeni parti binalarını inceledi - Diyar Haber DiyarhaberDiyar Haber Diyarhaber

28 Şubat 2021 - 21:32

AK Parti’li vekiller yeni parti binalarını inceledi

AK PARTİ MANİSA İL BAŞKANI SALİH HIZLI, AK PARTİ MKYK ÜYESİ VE MANİSA MİLLETVEKİLİ MURAT BAYBATUR, MİLLETVEKİLLERİ İSMAİL BİLEN, SEMRA KAPLAN KIVIRCIK, MEHMET ALİ ÖZKAN, TAMER AKKAL, AK PARTİ MANİSA İL KADIN KOLLARI BAŞKANI AYNİL YAVAŞ DAHA SONRA AK PARTİ YUNUSEMRE İLÇE BAŞKANLIĞININ YENİ BİNASINDA İLÇE BAŞKANI FATİH KATIÖZ’Ü ZİYARET EDEN PARTİLİLERE YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET ÇERÇİ DE EŞLİK ETTİ.

AK Parti’li vekiller yeni parti binalarını inceledi
Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 16:20

30 Haber

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı ve beraberindeki milletvekilleri yeni binalarında hizmet vermeye başlayan Şehzadeler ve Yunusemre ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

AK Parti Şehzadeler ve Yunusemre ilçe başkanlığı yeni parti binalarında hizmet vermeye başladı. AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, milletvekilleri İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan, Tamer Akkal, AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Aynil Yavaş ilk olarak AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığının yeni binasında İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu’nu ziyaret etti. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik de ziyarette hazır bulundu. Ardından AK Parti Yunusemre İlçe Başkanlığının yeni binasında İlçe Başkanı Fatih Katıöz’ü ziyaret eden partililere Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi de eşlik etti. Başkan Hızlı ve milletvekilleri, yeni parti binalarının hayırlı olması temennisinde bulundu.

%d blogcu bunu beğendi: