Vatandaş isyan etti: “Edirne denizi” - Diyar Haber DiyarhaberDiyar Haber Diyarhaber

24 Şubat 2021 - 23:17

Vatandaş isyan etti: “Edirne denizi”

EDİRNE’DE, GECE SAATLERİNDEN BU YANA DEVAM EDEN ETKİLİ SAĞANAK, YAŞAMI OLUMSUZ ETKİLEDİ. CADDE VE SOKAKLARIN GÖLE DÖNDÜĞÜ KENTTE, VATANDAŞLAR İSYAN EDEREK, “BİZE DENİZ LAZIMDI, EDİRNE’YE DENİZ GELDİ” DEDİ.

Vatandaş isyan etti: “Edirne denizi”
Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 11:05

Edirne’de, gece saatlerinden bu yana devam eden etkili sağanak, yaşamı olumsuz etkiledi. Cadde ve sokakların göle döndüğü kentte, vatandaşlar isyan ederek, “Bize deniz lazımdı, Edirne’ye deniz geldi” dedi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün turuncu kodla uyardığı Edirne’de, gece saatlerinde başlayan ve şiddetini artırarak devam eden çok kuvvetli sağanak yağış, cadde ve sokaklarda kısa sürede su birikintilerinin oluşmasına sebep oldu. Şehrin bazı noktalarında, yollara dubalar konulara, araç geçişlerine yollar kapatıldı.

Meteorolojiden ‘dikkatli olun’ çağrısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Trakya’da bugün gün boyu devam edeceği tahmin edilen yağışların çok kuvvetli olacağı belirtilerek, meydana gelebilecek sel, su baskını ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması çağrısında bulunuldu.

%d blogcu bunu beğendi: