Türk Hava Yolları’ından yurtdışı uçuşlarda yüzde 40 indirim kampanyası - Diyar Haber DiyarhaberDiyar Haber Diyarhaber

25 Şubat 2021 - 07:28

Türk Hava Yolları’ından yurtdışı uçuşlarda yüzde 40 indirim kampanyası

THY, YURT DIŞI UÇUŞLARINI KAPSAYAN UÇUŞLARA GEÇERLİ OLMAK ÜZERE 1 NİSAN-31 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA YÜZDE 40 İNDİRİMLİ BİLET KAMPANYASI BAŞLATTI.

Türk Hava Yolları’ından yurtdışı uçuşlarda yüzde 40 indirim kampanyası
Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 13:15

10 Haber

Türk Hava Yolları(THY), yurtdışı uçuşlarını kapsayan uçuşlara geçerli olmak üzere 1 Nisan-31 Aralık tarihleri arasında yüzde 40 indirimli bilet kampanyası başlattı.

Türk Hava Yolları, yurt dışına seyahat edecek yolcular için yeni bir kampanyanın başlatıldığını duyurdu. Kampanya kapsamında bayrak taşıyıcı havayolunun yurtdışı uçuşlarındaki tüm bilet tiplerinde geçerli olmak üzere 13-15 Ocak tarihleri arasında bilet satın alacak yolcular, 1 Nisan – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında yüzde 40 indirimli uçma ayrıcalığı elde edecek. Türk Hava Yolları yolcuları kampanya kapsamında satın alacakları biletlerin tarihinde ücretsiz değişiklik yapma hakkına da sahip olup, iptal ya da iade durumunda ise ücret sınıfı kuralları geçerli olacak. Ercan Havalimanı ve Çin anakarası (Pekin, Şangay, Guangzhou ve Xi’an) varışlı/çıkışlı noktalar ise kampanya kapsamında yer almıyor.

%d blogcu bunu beğendi: