Patika Derneği’nden Tıp Fakültesi öğrencilerine büyük destek - Diyar Haber DiyarhaberDiyar Haber Diyarhaber

25 Şubat 2021 - 05:33

Patika Derneği’nden Tıp Fakültesi öğrencilerine büyük destek

SON 2 YILDIR BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ’NDE (BUÜ) EĞİTİM GÖREN TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE BURS DESTEĞİ SAĞLAYAN PAYLAŞIMCI TOPLUMSAL İYİLİK KAMPANYALARI DERNEĞİ (PATİKA-DER), 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİNDE DE BURS DESTEĞİNE DEVAM ETME KARARI ALDI.

Patika Derneği’nden Tıp Fakültesi öğrencilerine büyük destek
Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 12:20

Son 2 yıldır Bursa Uludağ Üniversitesi’nde (BUÜ) eğitim gören Tıp Fakültesi öğrencilerine burs desteği sağlayan Paylaşımcı Toplumsal İyilik Kampanyaları Derneği (Patika-Der), 2020-2021 eğitim-öğretim döneminde de burs desteğine devam etme kararı aldı.

Patika-Der Başkanı ve BUÜ Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Anabilim Dalı öğretim görevlisi Dr. Okan Aydın, faaliyetlerini detaylarıyla anlatmak ve alınan kararı iletmek maksadıyla Rektör Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’u ziyaret etti. Ziyarette aynı zamanda bağış protokolü de imzalandı. Protokol kapsamında Patika-Der, Tıp Fakültesi öğrencilerine burs olarak verilmesi için 100 bin TL’yi Üniversite Vakfı’na bağışlayacak. Protokol imza töreninde Tıp Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Züleyha Alper de hazır bulundu.

%d blogcu bunu beğendi: