İstanbul’da beklenen yağış başladı - Diyar Haber DiyarhaberDiyar Haber Diyarhaber

28 Şubat 2021 - 22:25

İstanbul’da beklenen yağış başladı

METEOROLOJİDEN YAPILAN UYARILARIN ARDINDAN BEKLENEN YAĞIŞ AKŞAM SAATLERİNDE İSTANBUL’DA ETKİSİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI. İSTİKLAL CADDESİ VE TAKSİM MEYDANI’NDA DA ETKİLİ OLAN YAĞIŞ VE RÜZGAR VATANDAŞLARA ZOR ANLAR YAŞATTI.

İstanbul’da beklenen yağış başladı
Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 19:20

17 Haber

Meteorolojiden yapılan uyarıların ardından beklenen yağış akşam saatlerinde İstanbul’da etkisini göstermeye başladı. İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı’nda da etkili olan yağış ve rüzgar vatandaşlara zor anlar yaşattı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıların ardından yağışlı hava ve rüzgar İstanbul’da etkisini göstermeye başladı. Uyarıları dikkate alarak yağışa karşı temkinli yola çıkan vatandaşlar şemsiyeleriyle yoluna devam ederken, hazırlıksız yakalananlar ise saçak altlarında bir süre beklerken, bazıları ise poşetlerle kendini korumaya çalıştı. Taksim ve İstiklal Caddesi’nde etkili olan sağanak yağış ve rüzgarlı hava hayatı olumsuz etkiledi. Rüzgar nedeniyle şemsiyesi olan vatandaşlar zor anlar yaşarken, şiddetli esen rüzgar meydanda bulunan zabıta bariyerlerinin de devirdi.

%d blogcu bunu beğendi: