Düzce Belediyesi’nden yangınzede aileye yardım eli - Diyar Haber DiyarhaberDiyar Haber Diyarhaber

27 Şubat 2021 - 18:04

Düzce Belediyesi’nden yangınzede aileye yardım eli

DÜZCE BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, GEÇTİĞİMİZ HAFTA AZİZİYE MAHALLESİNDE YAŞANAN YANGIN NEDENİYLE EVLERİ KULLANILAMAZ HALE GELEN AİLEYE YARDIM ELİNİ UZATTI. EKİPLER, AİLENİN TÜM İHTİYAÇLARINI GİDERMEK ADINA ÇALIŞMA BAŞLATTI.

Düzce Belediyesi’nden yangınzede aileye yardım eli
Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 13:30

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, geçtiğimiz hafta Aziziye Mahallesinde yaşanan yangın nedeniyle evleri kullanılamaz hale gelen aileye yardım elini uzattı. Ekipler, ailenin tüm ihtiyaçlarını gidermek adına çalışma başlattı.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, yangın nedeniyle evleri kullanılamaz hale gelen 4 kişilik ailenin öncelikli ihtiyaçlarını belirleyerek yardımlarına başladı. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta içi Aziziye Mahallesinde meydana gelen ve elektrik kontağından çıktığı belirlenen ev yangını bir aileyi evsiz bırakmıştı.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, yangının ardından harekete geçerek ailenin yaralarını sarmak adına yanlarında oldu. Ekipler, ilk etapta aileye gıda, kıyafet, yorgan ve ev eşyası ulaştırmasıyla birlikte akabinde oturulamayacak durumda bulunan evden çıkmak zorunda kalan ailenin yeni çıkacağı ev için gerekli ihtiyaçların temin edilmesi için harekete geçti. Anne, baba ve iki çocuğun ihtiyaçları giderilirken, yeni evlerine çıkan ailenin kalan ihtiyaçları da hızlı bir şekilde tamamlanarak ailenin sağlıklı bir evde yaşamlarını sürdürmeleri sağlanmış oldu.

%d blogcu bunu beğendi: