Bisikletten düşen çocuklara yardım etmek isteyince olanlar oldu - Diyar Haber DiyarhaberDiyar Haber Diyarhaber

25 Şubat 2021 - 08:08

Bisikletten düşen çocuklara yardım etmek isteyince olanlar oldu

SAKARYA’NIN KARASU İLÇESİNDE BİSİKLETTEN DÜŞEN ÇOCUKLARI GÖREN OTOMOBİL SÜRÜCÜSÜ KADIN, YARDIM ETMEK İSTEYİNCE BİSİKLETE OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI SANILDI. OLAY YERİNE GELEN POLİS EKİPLERİNE DURUMU ANLATMAYA ÇALIŞAN KADIN SÜRÜCÜ GÖRGÜ TANIKLARI SAYESİNDE AKLANDI.

Bisikletten düşen çocuklara yardım etmek isteyince olanlar oldu
Son Güncelleme :

07 Ocak 2021 - 18:35

15 Haber

Sakarya’nın Karasu ilçesinde bisikletten düşen çocukları gören otomobil sürücüsü kadın, yardım etmek isterken otomobiliyle çocuklara çarptığı sanıldı. Olay yerine gelen polis ekiplerine durumu anlatmaya çalışan kadın sürücü, görgü tanıkları sayesinde aklandı.

Alınan bilgiye göre, Karasu İlçesi Kuzuluk Mahallesi Anafartalar Caddesi Elmalı Camii önünde bir bisikletin üzerinde seyir halinde olan E.K. ve S.S. isimli iki çocuktan birinin ayağının tekere sıkışması neticesinde bisiklet devrildi. Devrilen bisikletten çeşitli yerlerinden yaralanan çocukları gören kadın sürücü ise yardım etmek için aracından inerek yanlarına gitti. Arabanın önünde duran ve yerde yatan çocukları gören bir kişi ise durumu yanlış anlaması üzerine kadının otomobil ile çocuklara çarptığını sanarak durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri çocuklara olay yerinde müdahale ederken kadın sürücü ise polis ekiplerine olayın doğrusunu anlatmak istese de kendini inandıramadı. Çocukların bisikletten kendi hataları sebebiyle düştüğünü polis ekiplerine anlatan görgü tanığı ise kadının aklanmasını sağladı. Çocuklara otomobilin çarpmadığı ortaya çıkınca da kadın sürücü olay yerinden ayrıldı.

%d blogcu bunu beğendi: