Amasya Muhtarlar Derneği’nden Başkan Sarı’ya teşekkür - Diyar Haber DiyarhaberDiyar Haber Diyarhaber

24 Şubat 2021 - 22:54

Amasya Muhtarlar Derneği’nden Başkan Sarı’ya teşekkür

İÇME SUYU ÜCRETLERİNDEKİ YÜZDE 50’LİK İNDİRİM UYGULAMASININ YANI SIRA KORONA VİRÜS (KOVİD-19) SALGININDAN ETKİLENEN ESNAFLARA DESTEK OLMAK İÇİN BELEDİYE MÜLKLERİNDEKİ KİRALARA ZAM YAPILMAMASI DOLAYISIYLA BAŞKAN SARI’YA TEŞEKKÜR EDEN DERNEK BAŞKANI ÇELİK, BU HİZMETLERDEN MEMNUN OLDUKLARINI BELİRTTİ.

Amasya Muhtarlar Derneği’nden Başkan Sarı’ya teşekkür
Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 19:00

14 Haber

Amasya Muhtarlar Derneği Başkanı Arslan Çelik ve yönetimi, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya ziyarette bulunarak hizmetleri dolayısıyla teşekkür etti.

İçme suyu ücretlerindeki yüzde 50’lik indirim uygulamasının yanı sıra korona virüs (Kovid-19) salgınından etkilenen esnaflara destek olmak için belediye mülklerindeki kiralara zam yapılmaması dolayısıyla Başkan Sarı’ya teşekkür eden dernek başkanı Çelik, bu hizmetlerden memnun olduklarını belirtti.

Mahallelerde tespit edilen ihtiyaçların giderilmesi hususunda istişarede bulunduğu konuklarına teşekkür eden Belediye Başkanı Sarı, planladıkları projelerle ilgili bilgiler verdi.

Ziyarette, Belediye Meclisi MHP Grup Başkanı Ömer Eliaçık, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Özel ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Oğuzhan Zobu da yer aldı.

%d blogcu bunu beğendi: